header img

Hakkımızda

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…

Müzeyyen Meyhane

Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhane olan Müzeyyen Meyhane, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.

Mezeleri ve yemek çeşitleri ile iddiasını yansıtan Müzeyyen Meyhane, İstanbul meyhaneleri içerisinde elit müşteri kitlesi sayesinde rahatlıkla diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde İstanbul Meyhane sektöründe daha önce görmediğiniz hizmet kalitesini alabileceksiniz.

Bir gidenin müdavini olup çıktığı bu özel mekânda uygun fiyatlar kaliteli hizmet anlayışı ile birleştiğinden dolayı yoğun bir talep patlaması yaşamaktadır. Bu nedenle mekâna gitmeden özellikle hafta sonları rezervasyon talebinde 0212 963 56 36 numaralı telefonu arayarak bulunabilirsiniz.

Müzeyyen Meyhane

Sadece alkol almak isteyenlerin değil alkolsüz eğlenmek isteyenlerinde mekânı olan Müzeyyen Meyhane’de tek kişilik alkolsüz menünün fiyatı sadece 150 TL’dir. 11 çeşit meze, 3 çeşit ara sıcak, 1 çeşit ana yemek, 1 çeşit salata, 1 çeşit tatlı ve limitsiz soft içeceği bu denli uygun fiyat avantajı ile bulabilirsiniz.

Dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde damak tadına uygun lezzetleri bulmak isteyenlerin tek mekânı olan Müzeyyen Meyhane’de daha önce tatmadığınız yemekleri ve mezeleri tadacağınızdan oldukça eminiz.

İster erkek erkeğe isterseniz de ailecek gelebileceğiniz seviyeli ve elit bir mekân olan Müzeyyen Meyhane’de gün sonunda kasaya ne ödeyeceğinizi bilerek gidersiniz. Huzurlu ve mutlu bir gece için Müzeyyen Meyhaneye sizleri de bekliyoruz.